KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10313311
nr 1031 3311
Hans Prins
(f. 1908), Sverige
Blandteknik, Hans Prins (f. 1908), vintermotiv, signerad, -64, 64x49
Hans Prins, svensk målare och tecknare född utanför Leksand 1908.
Utrop:
500 kr
måndag 18 april 2016
kl 20:07:17
Hans Prins
Läs mer om Hans Prins